Starting Order / Saturday 12.9.2020


la 12.9.2020 klo 9:30 – 13:40 SM-noviisit tytöt (41), lyhytohjelma

9:30Ryhmä 1verryttely 4min
1.Krista RuokostenpohjaLTL
2.Helmi MannilaTapTL
3.Ulla NieminenTapTL
4.Mina LähteenmäkiKoovee
5.Rosa ReponenTapTL
10:00Ryhmä 2verryttely 4min
6.Elli KonttajärviTapTL
7.Veera LaihiaUpTL
8.Lidia HaulaRauTL
9.Ava SuoraniemiTRT
10.Maisa HäkkinenUpTL
10:25Ryhmä 3verryttely 4min
11.Iida LeinonenLTL
12.Sanni KauppinenKoovee
13.Viivi VäkipartaRauTL
14.Lumi HeiniläKoovee
15.Henna MattilaTapTL
JÄÄDYTYS 10:55-11:15
11:15Ryhmä 4verryttely 4min
16.Lotta TerhoTRT
17.Meea MännikköJTL
18.Jenna MattilaTapTL
19.Joanna LähteenmäkiUpTL
20.Enrika MäkiTRT
11:45Ryhmä 5verryttely 4min
21.Lotta KoskinenKoovee
22.Tia PyhäjokiHTL
23.Lilja BergVTL
24.Unna KuusinenTapTL
25.Matilda MäkeläRauTL
26.Annabel OrrenmaaKoovee
12:15Ryhmä 6verryttely 4min
27.Saaga UosukainenVTL
28.Heta TörmänenTapTL
29.Lili KotamäkiJTL
30.Suvita TuominenKoovee
31.Tara RaatikainenRauTL
32.Adeliina VälitaloPorita
JÄÄDYTYS 12:45-13:05
13:05-13:40Ryhmä 7verryttely 4min
33.Iida MiettinenUpTL
34.Mette GrusanderTRT
35.Emilia ErkoRauTL
36.Emma ErholmRauTL
37.Enny-Fiia VehkaojaPorita
38.Nella AaltonenTapTL


la 12.9.2020 klo 13:40 – 14:05 SM-noviisit pojat (4), lyhytohjelma

13:40-14:05Ryhmä 1verryttely 4min
1.Jussi HagmanLrTL
2.Anton ErkamaHTK
3.Severi VarpioVG-62


la 12.9.2020 klo 15:00 – 16:25 SM-Juniorit tytöt (12), lyhytohjelma

15:00-15:30Ryhmä 1verryttely 6 min
1.Viivi LamKoovee
2.Wilma LevolaPorita
3.Henna TakkiLTL
4.Saana UkkolaKoovee
15:30-15:55Ryhmä 2verryttely 6 min
5.Peppi ValleniusTapTL
6.Siiri HeikkiläRauTL
7.Janna JyrkinenLrTL
8.Tilda LiukkonenTapTL
15:55-16:25Ryhmä 3verryttely 6 min
9.Iida KarhunenLrTL
10.Miimi HeinonenTapTL
11.Jasmiina VuorelaKoovee
12.Eveliina AlarantaLTL



la 12.9.2020 klo 16:45 – 17:20 SM-Juniorit pojat (6), lyhytohjelma

16:45-17:20Ryhmä 1 (6)verryttely 6 min
1.Jari KrestyannikovTapTL
2.Matias HeinonenKeLS
3.Matias LindforsEsJt
4.Max SeneHTA
5.Jan Ollikainen HTA
6.Arttu Juusola Porita



la 12.9.2020 klo 17:20 – 17:45 SM-Seniorit miehet (4), lyhytohjelma

17:20-17:40Ryhmä 1 (4)verryttely 6 min
1.Nuutti JärvinenSalPa
2.Lauri LankilaKoovee
3.Makar SuntsevKoTa


la 12.9.2020 klo 17:45 – 18:00 SM-Seniorit naiset (2), lyhytohjelma

17:40-17:55Ryhmä 1 verryttely 6 min
1.Petra PalmioKoovee
2.Enja RuokonenKoovee